Sembol Otomotiv Hakkında

Sembol Otomotiv, 1980 yılında otomotiv ve beyaz eşya sektörüne kalıp imalatı yapmak için kuruldu. Kurucuları arasında, saç kalıpları ve saç parça imalatı konusunda uzun yıllar çalışmış, konusunda uzman kişiler bulunmaktadır.

 

1984 yılından itibaren, saç parça imalatına başladı. Sembol Otomotiv, sektörde deneyimli, profesyonel kadrosuyla ve sürekli yenilenen teknolojisiyle, sektörde seçkin bir konuma gelmekle birlikte tam fonksiyonlu hizmet sunma konusunda haklı ve iddialı duruma gelmiştir. 

Araştırma ve geliştirmeye verdiğimiz önem sayesinde yakın zamanda hayata geçirdiğimiz kendi markamız "ERŞAH" ile yeni ürünlerimizi piyasaya sürmek heyecanındayız.

Firmamız, ana sanayinin esas ilkelerinden olan zamanında ve kaliteli üretim ilkesini temel kural olarak benimsemiş ve çalışmalarına bu yolda artan bir ivmeyle devam etmektedir.

 

2500 metrekare kapalı alanda, ortalama 40 kişilik personelle, preshane, kalıphane, montaj kaynak, kalite kontrol ve arge­-proje departmanlarıyla kazanmış olduğu 40 yıllık bilgi ve birikimi, otomotiv, beyaz eşya, elektrik, elektronik ve inşaat alanlarında sektörde öncü firmalara sunmanın hakli gururunu yaşamaktadır.

Son yıllarda, makine parkuru ve teknik kadrosunda yapmış olduğu atılımların da etkisi doğrultusunda, yurtdışı ve savunma sanayine yönelik yedek parça imalatıyla, bu alanlarda da adını duyurmayı başarmıştır.

Firmamız, hizmet verdiği tüm sektörlerde, koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak, teknolojik gelişmelere açık, zamanında ve kaliteli üretim yapmak koşuluyla, ciddi ve ilkeli bir firma olarak çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir.

Güllübağlar Mah. Hürriyet Cad. Firketeci Sok. No:25 Pendik / İstanbul

Tel: 0216 307 46 15

Faks: 0216 307 21 42

info@sembolotomotiv.com.tr